Title: GA Tracking Code
Author: Francesco Taurino
Published: <strong>30 liepos, 2017</strong>
Last modified: 28 gegužės, 2023

---

Ieškoti įskiepiuose

![](https://ps.w.org/ga-tracking-code/assets/banner-772x250.png?rev=1752858)

Šis įskiepis **nebuvo išbandytas su 3 vėliausiomis WordPress versijomis**. Jis tikriausiai
nėra prižiūrimas ir palaikomas, todėl gali neveikti su naujausiomis WordPress versijomis.

![](https://ps.w.org/ga-tracking-code/assets/icon-256x256.png?rev=1752858)

# GA Tracking Code

 Autorius [Francesco Taurino](https://profiles.wordpress.org/francescotaurino/)

[Parsisiųsti](https://downloads.wordpress.org/plugin/ga-tracking-code.1.4.zip)

 * [Informacija](https://lt.wordpress.org/plugins/ga-tracking-code/#description)
 * [Atsiliepimai](https://lt.wordpress.org/plugins/ga-tracking-code/#reviews)
 * [Kūrimas](https://lt.wordpress.org/plugins/ga-tracking-code/#developers)

 [Pagalba](https://wordpress.org/support/plugin/ga-tracking-code/)

## Aprašymas

GA Tracking Code connects your WordPress website with Google Analytics.
 It adds
the tracking script using the official installation method of Google Analytics, 
as described in the Instructions for Manual Tag Installation. This means it doesn’t
weigh down the system and requires only a few lines of code. Adding a Google Analytics
tracking code is very simple as all you need to do is enter your ‘Tracking ID’ in
the plugin settings. It is super easy and effective at the same time.

### From within WordPress

 1. Visit ‘Plugins > Add New’
 2. Search for ‘GA Tracking Code’
 3. Activate GA Tracking Code from your Plugins page.
 4. Go to „after activation” below.

### Manually

 1. Upload the `ga-tracking-code` folder to the `/wp-content/plugins/` directory
 2. Activate the GA Tracking Code plugin through the ‘Plugins’ menu in WordPress
 3. Go to „after activation” below.

### After activation

 1. Go to `GA Tracking Code` (main menu in Left side) > General Settings
 2. Enter your tracking ID, and then click Save
 3. You’re done!

## Ekrano nuotraukos

[[

[[

## Atsiliepimai

![](https://secure.gravatar.com/avatar/c8b165437ef9af6d0d0007a761d0635fe5a8d139448e4df35b3a8f0dc9ce875a?
s=60&d=retro&r=g)

### 󠀁[Nice and easy](https://wordpress.org/support/topic/nice-and-easy-186/)󠁿

 [simonetortone](https://profiles.wordpress.org/simonetortone/) 27 spalio, 2017 
1 reply

Its very simple and well made plugin. Just the things you are looking for! Thanks

 [ Perskaityti visus atsiliepimus (1) ](https://wordpress.org/support/plugin/ga-tracking-code/reviews/)

## Programuotojai ir komandos nariai

“GA Tracking Code” yra atviro kodo programa. Prie jos sukūrimo prisidėję žmonės 
surašyti toliau.

Autoriai

 *   [ Francesco Taurino ](https://profiles.wordpress.org/francescotaurino/)

Įskiepis “GA Tracking Code” išverstas į 1 kalbą. Dėkojame [vertėjams](https://translate.wordpress.org/projects/wp-plugins/ga-tracking-code/contributors)
už jų darbą.

[Išverskite “GA Tracking Code” į savo kalbą.](https://translate.wordpress.org/projects/wp-plugins/ga-tracking-code)

### Domina programavimas?

[Peržiūrėkite kodą](https://plugins.trac.wordpress.org/browser/ga-tracking-code/),
naršykite [SVN repozitorijoje](https://plugins.svn.wordpress.org/ga-tracking-code/),
arba užsiprenumeruokite [kodo pakeitimų žurnalą](https://plugins.trac.wordpress.org/log/ga-tracking-code/)
per [RSS](https://plugins.trac.wordpress.org/log/ga-tracking-code/?limit=100&mode=stop_on_copy&format=rss).

## Pakeitimų istorija

View a list of all plugin changes in [CHANGELOG.md](https://plugins.svn.wordpress.org/ga-tracking-code/trunk/CHANGELOG.md).

## Metainformacija

 *  Version **1.4**
 *  Atnaujinta **prieš 3 metai**
 *  Aktyvių instaliacijų **10+**
 *  WordPress versija ** 3.1.0 ar naujesnė **
 *  Ištestuota iki **6.2.11**
 *  Kalbos
 * [English (US)](https://wordpress.org/plugins/ga-tracking-code/) ir [Italian](https://it.wordpress.org/plugins/ga-tracking-code/).
 *  [Išversti į savo kalbą](https://translate.wordpress.org/projects/wp-plugins/ga-tracking-code)
 * Žymos
 * [GA tracking code](https://lt.wordpress.org/plugins/tags/ga-tracking-code/)[google analytics](https://lt.wordpress.org/plugins/tags/google-analytics/)
   [simple](https://lt.wordpress.org/plugins/tags/simple/)[tracking code](https://lt.wordpress.org/plugins/tags/tracking-code/)
 *  [Daugiau](https://lt.wordpress.org/plugins/ga-tracking-code/advanced/)

## Įvertinimai

 5 out of 5 stars.

 *  [  1 5-star review     ](https://wordpress.org/support/plugin/ga-tracking-code/reviews/?filter=5)
 *  [  0 4-star reviews     ](https://wordpress.org/support/plugin/ga-tracking-code/reviews/?filter=4)
 *  [  0 3-star reviews     ](https://wordpress.org/support/plugin/ga-tracking-code/reviews/?filter=3)
 *  [  0 2-star reviews     ](https://wordpress.org/support/plugin/ga-tracking-code/reviews/?filter=2)
 *  [  0 1-star reviews     ](https://wordpress.org/support/plugin/ga-tracking-code/reviews/?filter=1)

[Your review](https://wordpress.org/support/plugin/ga-tracking-code/reviews/#new-post)

[See all reviews](https://wordpress.org/support/plugin/ga-tracking-code/reviews/)

## Autoriai

 *   [ Francesco Taurino ](https://profiles.wordpress.org/francescotaurino/)

## Pagalba

Turite pastabų? Reikia pagalbos?

 [Peržiūrėti pagalbos forumą](https://wordpress.org/support/plugin/ga-tracking-code/)